Pani Iwona zaczęła testować nawozy POKON do róż i hortensji! Jesteście ciekawi jakie będą efekty? 🙂

Przeczytajcie kilka słów od p.Iwony!
Troszkę to trwało zanim zastosowałam owe produkty, ponieważ pogoda nie sprzyjała, a i czasu było mało, aby jechać na działkę.
W zeszłym tygodniu nareszcie nastał ten dzień, kiedy to moje rośliny doczekały się specjalnego posiłku. To, w jaki sposób użyłam nawozów, możecie zobaczyć tutaj:

  • https://www.youtube.com/watch?v=F7IGAcGicUw
  • https://www.youtube.com/watch?v=EpyUnu0ej9A

W moim ogrodzie działkowym jest kilkanaście róż. Kocham je bardzo i dbam o nie, jak tylko najlepiej potrafię. Często je nawożę i efekty są pozytywne. Nawóz do róż firmy POKON jest wyjątkowy i bardzo łatwo się go aplikuje. W opakowaniu jest bardzo przydatna miarka. Róże to niewątpliwie królowe ogrodów. Jeśli prawidłowo o nie zadbamy, to będą cieszyć nasze oczy nawet do późnej jesieni.
Mam też kilka hortensji, które faworyzuję w ogrodzie, gdyż mają już prawie 20 lat, w co trudno uwierzyć.  Mam hortensje ogrodowe i bukietowe. Wymagają one gleby przepuszczalnej. Lubią wilgoć, dlatego dobrze się czują w ciemnych bądź półcienistych zakątkach. Ich kolorowe kwiaty cieszą nas całe lato, a zimą możemy robić z nich bukiety, ponieważ kolor staje się brązowy i przysuszony.
—————–
Więcej przeczytacie u Pani Iwony na blogu: https://yvonnlove.blogspot.com/2018/06/testowanie-z-firma-pokon.html

Sprawdź:https://www.victus.pl/

`