Oto opinia Pani Wioli o nawozach POKON:

„Testowaliśmy nawóz do trawników oraz nawóz do hortensji. Mogę je określić jednym słowem: MEGA. Mąż wykonał zdjęcia przed i po pewnym czasie od zastosowania. Już na pierwszy rzut oka widać różnicę. Co ważne, krzak hortensji, który widać na zdjęciach został wczesną wiosną przesadzony. Miałam obawy, że w tym roku w ogóle nie zakwitnie, że to odchoruje. A tu proszę ile kwiatostanów! Jest ich tak wiele, że musieliśmy krzew podeprzeć. Jestem pewna, że to dzięki Waszemu „Nawozowi do hortensji”.
Trawa też miała niełatwo. Po pierwsze podłoże, gdzieniegdzie kamieniste. Po drugie upały i susza, więc trzeba było nawadniać, a wiadomo, żeby być eko, to trzeba oszczędnie z wodą. Widzicie te żółte place na zdjęciu „przed”? Teraz nie ma po nich śladu! Stosując nawóz do trawników, trawa pięknie się zagęściła i ma intensywnie zielony kolor (pomimo suszy!). Cudownie się po niej chodzi boso!”
Nie będę pisać elaboratów i pochwalnych poematów, bo to tak nie działa. Będę na pewno polecać Wasze produkty swoim znajomym, a sama mam zamiar skorzystać z Waszej oferty nawozów i zasilić inne rośliny ozdobne. Bo warto. A teraz popatrzcie na fotki i zobaczcie jaka różnica!

Nawozy znajdziesz w naszym sklepie: https://www.victus.pl

`