Kiedy na trawniku pojawiają się miejsca, gdzie trawa jest wyschnięta i nie jest to efekt braku wody, jeśli widoczne są uszkodzenia i ptaki częściej żerują na trawniku, zajrzyj pod murawę, tam gdzie jest ona w słabszej kondycji i sprawdź czy nie zagnieździły się tam larwy insektów.

Zwykle ma to miejsce wczesną wiosną lub jesienią. Jeśli problem jest duży i trawnik wygląda coraz gorzej, musimy zdecydowanie pozbyć się szkodników. Pozostaje nam poszukać rozwiązania. Pomocny będzie nawóz do trawników – POKON STOP PĘDRAKI – kompozycja na bazie naturalnych ekstraktów. Środek pobierany jest przez korzenie trawy i wzmacnia jej system odpornościowy.

Pędraki i larwy, które żerują na trawniku stają się mniej aktywne po zastosowaniu środka, a ich populacja stopniowo się zmniejsza. Insekty unikają trawnika, na którym stosuje się nawóz Stop Pędraki.

 

W ten sposób zmniejszą się uszkodzenia trawy, a systematyczne stosowanie spowoduje, że problem zniknie.

Nawóz zawiera również dodatek poprawiający strukturę gleby. Pamiętajmy, że odpowiednio nawożony trawnik jest silniejszy i bardziej odporny na choroby
i szkodniki, szybciej się regeneruje.

Produkt jest skuteczny w działaniu i skomponowany na bazie naturalnych składników, a więc jest idealnym produktem dla osób, które chcą dbać o swój trawnik nie używając pestycydów.

 

 

Grażyna Lipiak
Pokon Product Manager

`